0 سفارش
بستن× شماره تلفن تماس با ما: 09391815029
درگاه پرداخت آنلاین

هم اکنون شما عزیزان می‌توانید جهت پرداخت هزینه‌های سرویس ارائه شده‌ی این شرکت، از طریق درگاه پرداخت موجود در همین سایت اقدام نمایید.

جهت کامپیوتری کردن قوانین کسب و کار خود، شما می‌توانید هم اکنون پس از پرداخت هزینه، راجع به راه‌اندازی سیستم نرم افزاری متناسب با کسب و کار خود و برآورد هزینه‌ی آن با کد تخفیف 10درصدی a385h951m3541 اقدام نمایید.

شایان ذکر است درگاه پرداخت از طریق درگاه پرداخت آنلاین زرین پال استفاده شده است.

ایلان ماسک ربات‌های خطرناک

ایلان ماسک ربات‌های خطرناک

ما تا به حال نتوانستیم هیچ رباتی بسازیم که آن ربات متوجه وجود داشتن یا زنده بودن خودش بشود و ادامه بقا برایش اهمیتی داشته باشد. ربات‌ها تماما بر اساس فرمان ایف کار می‌کنند فرمانی که از روز اول در برنامه نویسی وجود داشت.

پیمان روشن ضمیر؛ یه دروغی که این مدت خیلی دارن به خورد انسان‌ها میدن ربات‌های سخنگو است که از پس یه گفتگوی پر چالش با انسان بر میان.

از اون طرف فیلم گفتگو سوفیا رباتی که در حضور مقامات عربستان صحبت کرد و شهروند عربستان شد و بعد گفت می‌خواد تشکیل خانواده بدهد یادتان بیاد .. چقدر عالی و حاضر جواب بود نه؟

ربات غول پیکر مبارز حراج شد

یک استارت آپ آمریکایی که ربات های عظیم برای مبارزه می ساخت، اعلام ورشکستگی کرده است. این شرکت ربات غول پیکر خود با ارتفاع 16 فوت را در وب سایت«ای- بی » حراج کرده است.

معرفی npm و NodeJS

معرفی npm و NodeJS

درواقع npm درجهت مدیریت پکیج‌های nodejs استفاده می‌شود. ماژول‌هایی که برای Node نوشته می‌شوند عموما جهت سادگی استفاده در npm ثبت می‌شوند و شما قادر هستید با استفاده از یک دستور ساده این ماژول‌ها را به پروژه‌های خود اضافه کنید و به عبارت دیگر وابستگی‌های پروژه‌های خود را مدیریت کنید. Node.js یک پلتفرم بر اساس زبان جاوا اسکریپت است که امروزه با استفاده از تکنولوژی رویداد محوری که درون خود پایه گذاری کرده است، توانسته بسیاری از برنامه‌نویسان را به خود جذب کند. این پلتفرم در سال ۲۰۰۹ متولدشده است و نکته‌ای که در باید به آن اشاره کنیم این است که Node.js یک پلتفرم است نه یک کتابخانه و نه یک Framework جدید مربوط به زبان‌های برنامه‌نویسی که تازه کشف شده باشد.