0 سفارش
بستن× شماره تلفن تماس با ما: 09391815029
برنامه‌ی فشرده سازی فایل WinRAR

برنامه‌ی فشرده سازی فایل WinRAR

WinRAR وین رار یكی از بهترین نرم افزارهای مدیریت فایل‌های فشرده می‌باشد که قادر است فایل‌های مختلف را تا 10 درصد بیشتر از فایل‌های ZIP با فرمت RAR فشرده کند. WinRAR می‌تواند فایل‌های RAR and ZIP files, unpacks 7Z, ACE, ARJ, BZ2, CAB, GZ, ISO, JAR, LZH, TAR, UUE, Z را از حالت فشرده خارج كند. از مهمترین ویژگی‌های این نرم افزار قابلیت Self-Extract است که بوسیله آن قادر هستید فایل فشرده شده را به صورت یک فایل اجرایی با پسوند exe در آورید تا در کامپیوترهایی که نرم افزار WinRAR نصب نیست نیز بتوانید آن‌ها را از حالت فشرده خارج کنید.

برنامه‌ی پشتیبانی آنلاین Anydesk

برنامه‌ی پشتیبانی آنلاین Anydesk

AnyDesk برنامه مفیدی که به شما قابلیت کنترل از راه دور کامپیوتر دیگر را می‌دهد. برنامه ویندوزی AnyDesk ،کمک می‌کند کاربران جهت ارائه خدمات پشتیبانی به  مشتریان، دوستان و آشنایان خود از راه دور و بوسیله‌ی اینترنت به کامپیوتر آنها متصل شده و مسائل مختلف نرم افزاری آنها را حل نمایند. این برنامه (نرم افزار AnyDesk) بسیار کم حجم و قابل حمل نیز می‌باشد و به هیچ نوع تنظیم و پیکربندی خاصی جهت برقراری ارتباط با سیستم مورد نظر، نیاز ندارد.

 

آخرین نسخه دات نت کور Core5

آخرین نسخه دات نت کور Core5

یکی دیگر از زبان‌های برنامه‌نویسی محبوب #C است که جهت برنامه نویسی وب سایت‌های اختصاصی پویا مورد استفاده قرار می‌گیرد جهت بکارگیری از این زبان برنامه نویسی مبتنی بر وب نیاز است از تکنولوژی ASP.Net یا Active Server Page استفاده شود، همان‌طور که از نامش پیداست بر پایه دات نت کار می‌کند. در ابتدا تکنولوژیASP طراحی شد ولی به علت مشکلات و معایبی که داشت ASP.Net جایگزین این فناوری گردید. جدیدترین نسخه از ASP.NET MVC با نام ASP.NET Core توسط شرکت مایکروسافت ارائه شد.

 

برنامه‌ی FileZilla مدیریت FTP

برنامه‌ی FileZilla مدیریت FTP

FileZilla فایل زیلا نرم افزاری جهت آپلود فایل، دانلود فایل و  مدیریت FTP می‌باشد. این نرم افزار به شما این امکان را می‌دهد که فایل‌های خود را با اتصال به FTP به راحتی آپلود نمایید. آپلود چندین فایل به صورت هم زمان با سرعت بالا از قابلیت‌های ویژه‌ی این نرم افزار می‌باشد. همچنین FileZilla یک نرم افزار رایگان می باشد و شما قادرید تا مدت نامحدود از آن استفاده نمایید. اساس طراحی آن به گونه ای است که ضمن داشتن قابلیت های زیاد و حداکثر سرعت و اطمینان، کاربری آسانی داشته باشد. این راهنما به شما در شناخت توانایی های FileZilla کمک می کند.