0 سفارش
بستن× شماره تلفن تماس با ما: 09391815029
استفاده بیشتر از 3 درصد از زبان فارسی در محتوای وب

استفاده بیشتر از 3 درصد از زبان فارسی در محتوای وب

دبیر شورای اجرایی فناوری اطلاعات کشور با انتشار توییتی، از افزایش سهم زبان فارسی در محتوای وب خبر داده و اعلام کرده که محتواهای فارسی‌زبان حالا 3.4 درصد کل محتوای وب را تشکیل می‌دهند. این آمار از سه سال پیش تا به امروز تقریبا دو برابر شده است.

«رضا باقری اصل»، دبیر شورای اجرایی فناوری اطلاعات کشور در توییتر خود ضمن اعلام این موضوع گفته که زبان فارسی حالا در جایگاه پنجم در بین زبان‌های موجود در وب قرار گرفته است:
"سهم زبان فارسی از محتوای وب به 3.4 درصد رسید. زبان فارسی بعد از انگلیسی، روسی، ترکیش، اسپانیولی در جایگاه 5ام قرار گرفت. در ابتدای سال 2014 (دی‌ماه 1392) تنها 0.8 درصد و در جایگاه 14ام بود."

درگاه پرداخت آنلاین

درگاه پرداخت آنلاین

هم اکنون شما عزیزان می‌توانید جهت پرداخت هزینه‌های سرویس ارائه شده‌ی این شرکت، از طریق درگاه پرداخت موجود در همین سایت اقدام نمایید.

جهت کامپیوتری کردن قوانین کسب و کار خود، شما می‌توانید هم اکنون پس از پرداخت هزینه، راجع به راه‌اندازی سیستم نرم افزاری متناسب با کسب و کار خود و برآورد هزینه‌ی آن با کد تخفیف 10درصدی a385h951m3541 اقدام نمایید.

شایان ذکر است درگاه پرداخت از طریق درگاه پرداخت آنلاین زرین پال استفاده شده است.

معرفی npm و NodeJS

معرفی npm و NodeJS

درواقع npm درجهت مدیریت پکیج‌های nodejs استفاده می‌شود. ماژول‌هایی که برای Node نوشته می‌شوند عموما جهت سادگی استفاده در npm ثبت می‌شوند و شما قادر هستید با استفاده از یک دستور ساده این ماژول‌ها را به پروژه‌های خود اضافه کنید و به عبارت دیگر وابستگی‌های پروژه‌های خود را مدیریت کنید. Node.js یک پلتفرم بر اساس زبان جاوا اسکریپت است که امروزه با استفاده از تکنولوژی رویداد محوری که درون خود پایه گذاری کرده است، توانسته بسیاری از برنامه‌نویسان را به خود جذب کند. این پلتفرم در سال 2009 متولدشده است و نکته‌ای که در باید به آن اشاره کنیم این است که Node.js یک پلتفرم است نه یک کتابخانه و نه یک Framework جدید مربوط به زبان‌های برنامه‌نویسی که تازه کشف شده باشد.

راه اندازی سیستمی جهت سهولت درخواست سفارش

راه اندازی سیستمی جهت سهولت درخواست سفارش

بدینوسیله به اطلاع کلیه‌ی مشتریان (سازمان‌های دولتی و غیر دولتی) میرسانیم که سیستمی جهت سهولت ارسال درخواست سفارشات شما با این شرکت نرم افزاری و اطلاع از پیشرفت پروژه‌ی شما، طراحی و پیاده‌سازی شده است، شما هم اکنون می‌توانید از طریق پنل اشتراک خود اقدام نمایید.