مطالب سایت

سالگرد تاسیس شرکت نارم
وب سایت اختصاصی شرکت نارم با مدیریت امیرحسن مروجی
20 آذر 1398 08:24 AM نوشته شده توسط Admin

سالگرد تاسیس شرکت نارم

پارسال اين روزها بود که نارِم بطور رسمی فعالیت خود را آغاز نمود. از ابتدا می‌دانستيم که کار سختی را شروع کرده‌ايم و جلب رضايت مشتریان باهوش و حرفه‌ای آسان نخواهد بود. اين چالش باعث شد که هر روز برای بهبود کيفيت خدمات تلاش کنیم.
* هرچند که شرکت در این یک سال، وقت خود را صرف اخذ مجوزها و طی کردن مراحل اداری و قانونی کردن فعالیت‌هایش نمود، اما از آموزش و بروزرسانیِ دانشِ تیم، در زمینه‌ی فعالیت‌های شرکت، برای آینده، غافل نشده و برای بکارگیریِ تکنولوژی‌های جدید، که نهایتاً منجر به افزایش کیفیتِ پاسخ به نیازمندی‌های کیفیِ مشتریان خواهد شد، برنامه ریزی نموده است.
* خداوند را شاکریم که در کنار این سختی‌ها، دلگرمی‌ها و انگیزه‌های کاری همچون سعادت و افتخار همکاری با برخی از اشخاص حقیقی، حقوقی و اساتید بزرگی همچون دکتر احسان شریعتی را داشته‌ایم..
* همچنين لازم است از دوستانی که نارِم را برای رساندن به اهدافش یاری کردند همچون آقای مسعود حسینی، کمال اسعدی، مهندس علیرضا پارسایی و مهندس محمد کدخدایان، صمیمانه سپاسگزاری کنیم.
* اگرچه هنوز در اول راه هستيم، اما با برنامه‌ريزی و استفاده از نظرات شما، قادر خواهیم بود که زمینه‌های فعالیت شرکت را گسترده‌تر و کیفیت فعالیت را بطور مستمر بهبود ببخشیم.
* جهت قدردانی از حمايت و همراهی شما مشتریان عزيز (طرف قرارداد)، به مناسبت اولين سالگرد تأسیس شرکت نارِم، می‌توانيد با ورود به پنل اشتراکی خود حداکثر تا تاريخ 1 دی‌ماه 98 از کد تخفيف‌های نارِم مارکت، استفاده نماييد.

کلمات کلیدی: طراحی سایت تولد حسابداری هوش مصنوعی کارآفرینی نرم افزار شرکت تکنولوژی فعالیت